Wydawnictwo Romantyczne

„Dama pewnego skandalu” od Klary Halek – historyczny romans na tle XIX-wiecznych Włoch.

Chcecie poczuć klimat dziewiętnastowiecznych Włoch? Macie ochotę zapoznać się z romansem historycznym, który jest całkowicie inny od tego, czego się spodziewacie? Dajemy Wam taką szansę! Już dziś możecie zamówić książkę „Dama pewnego skandalu” od Klary Halek – i zakochać się w niebanalnej, oryginalnej historii, która poruszy niejedno czytelnicze serce.

Dodamy jeszcze, że jest to pierwsza propozycja wydawnicza, którą Wydawnictwo Romantyczne zachciało wydać – i szybko okazało się, że tekst skradł serce nie tylko właścicielce wydawnictwa, ale także redaktorce, która sama nie była w stanie odłożyć pozycji na bok, dopóki nie dowie się, jak to wszystko się zakończy… Chyba nie ma lepszego polecenia, prawda? Zdecydowanie must have, must read i must love!

Kilka opinii z serwisu Legimi

  • Piękna, emocjonalna powieść o przemianie i prawdziwej miłości. (FannyBrawne)
  • Na ogół stronię od romansów, ale ten jest jakiś inny. Od pierwszych wersów czuje się klimat dziewiętnastowiecznych Włoch. No i te emocje. Naprawdę trudno się oderwać (noc zarwana) (norbislav)

Opis książki „Dama pewnego skandalu”

Clara Fantuzzi jest hrabianką, która każdego dnia mierzy się z ciężkimi relacjami rodzinnymi. Regularnie poniżana przez ojca, który nie daje jej wiary w to, że kiedykolwiek zazna z jego strony ojcowskich uczuć, nie może znaleźć pocieszenia również u matki, która wykazuje się całkowitym zobojętnieniem względem niej. Clara poszukując ukojenia, wdaje się w liczne romanse z miejscowymi chłopami, wierząc, że te pomogą jej uporać się z bolesną codziennością. Nie przypuszcza, że romans z jednym z nich zaprowadzi ją wprost pod ołtarz, gdzie poślubi rzymskiego arystokratę — Vinzenza Castellego, by uratować honor swojej rodziny. A to wszystko jest zaledwie początkiem nowej, skomplikowanej codzienności, w której jest zmuszona do mierzenia się z tajemnicami, kłamstwami, pożądaniem i miłością. Jak wiele będzie w stanie zrobić, by ukryć prawdę o tym, co wydarzyło się w Mais Dorato?

Facebook
Twitter

Aktualności Wydawnictwa Romantycznego

najlepszeromansemafijne

Książki dostępne na Woblink

Przychodzimy dziś do Was, naszych czytelników, z dobrą wiadomością: wiele osób było zainteresowanych czytaniem (a raczej zakupem) naszych ebooków na innych platformach, niż Legimi, na

Czytaj więcej »
najlepszeromansemafijne

Zakochajcie się już dziś!

Jedna historia, dwa tomy, łącznie ponad tysiąc sto stron opowieści o kobiecie, która robi wszystko, by zmienić swoje życie i wyrwać się z toksycznego związku

Czytaj więcej »