Wydawnictwo Romantyczne

Oficjalna strona Wydawnictwa Romantycznego! Zapraszamy na otwarcie!

Ogłaszamy wszem i wobec, że dnia 10 grudnia 2022 roku (w końcu) udało nam się uruchomić stronę naszego wydawnictwa. Mamy nadzieję, że będziecie tu zaglądać – nie tylko w kwestiach szukania informacji, ale także podczas szukania wydawcy, który byłby chętny wydać Waszą książkę czy chociażby podczas próby nawiązania współpracy recenzenckiej.

Wszelkie nowości i zapowiedzi przede wszystkim umieszczamy na naszej stronie: więc warto tu zaglądać! Już niebawem odsłonięcie kolejnej okładki!

Do tego wszystkiego bardzo polecamy funkcję sprawdzenia, gdzie dostępne są nasze powieści – wystarczy tylko kliknąć na interesujący nas tytuł, a tuż pod opisem znajdą się miejsca z aktualnymi cenami, gdzie daną pozycję można nabyć.

Mamy także nadzieję, że zapiszecie się do naszego newslettera i pozwolicie sobie na to, aby być na bieżąco ze wszystkimi naszymi pomysłami: a obiecujemy, jest ich dużo.

Będzie się u nas działo!

Facebook
Twitter

Aktualności Wydawnictwa Romantycznego

najlepszeromansemafijne

Książki dostępne na Woblink

Przychodzimy dziś do Was, naszych czytelników, z dobrą wiadomością: wiele osób było zainteresowanych czytaniem (a raczej zakupem) naszych ebooków na innych platformach, niż Legimi, na

Czytaj więcej »
najlepszeromansemafijne

Zakochajcie się już dziś!

Jedna historia, dwa tomy, łącznie ponad tysiąc sto stron opowieści o kobiecie, która robi wszystko, by zmienić swoje życie i wyrwać się z toksycznego związku

Czytaj więcej »