Wydawnictwo Romantyczne

Najlepsze romanse mafijne – tylko w Wydawnictwie Romantycznym!

Jeśli macie ochotę na przeżycie niesamowitych emocji, polecamy historie Rafaela oraz Marcusa – dwójki bohaterów z naszych styczniowych premier, którzy sprawią, że niejedna czytelniczka zatraci się w ich opowieści. Gwarantujemy niesamowite emocje oraz mnóstwo wzruszeń. Uwaga: od tych książek nie da się oderwać, a czytanie ich grozi złamanym sercem.

„Grzechy Marcusa” – 16.01.2023r.

Agnes zostaje zmuszona do oddania się w ręce rodziny Montessi, by ocalić życie najbliższych. Od tej pory jej zadaniem będzie spełnianie oczekiwań Marcusa Montessiego, co wydaje się trudne, skoro wkracza do jego świata bez przygotowania. Nie spodziewa się jednak, że wzbudzi u mężczyzny fascynację ani tym bardziej, że równocześnie przypomni mu, dlaczego zrezygnował z miłości… Czy uczucie, które się między nimi rozwinie, przezwycięży bolesną przeszłość i czekające na nich przeszkody?
Przerażenie i fascynacja. Cierpienie i pożądanie. Nienawiść i miłość. Niebezpieczeństwo i ludzkie pragnienia. Romans mafijny w najlepszym możliwym wydaniu!

„Tempo di pagare” – 23.01.2023r.

Mały dług stwarza dłużnika, duży wroga.
Gdy ON przyjdzie po ciebie – nie będzie już odwrotu.

Luna Ramirez to dziewczyna, której codzienność nie wyróżnia się niczym szczególnym. Skupiona na tym, by przeżyć kolejny dzień i nastawiona na stopniową realizację swoich planów, musi zmierzyć się z nową sytuacją, w jakiej się znajduje. Porwana i rzucona w sam środek mafijnego świata, zostaje zmuszona do odnalezienia się w nowej rzeczywistości, której przebieg wyznacza przepełniony nienawiścią nieznajomy, mający coraz większy wpływ na to, jak jej umysł i serce reagują na jego obecność.
Rafael Di Carlo jest mężczyzną, który od kilku lat otacza się mrokiem. Pragnąc dokonać zemsty w imieniu swojej rodziny, za cel obiera sobie Lunę, z której pomocą chce wyrównać rachunki z czasów, gdy capo był jego ojciec. Zdystansowany, otoczony demonami własnej przeszłości, za wszelką cenę chce utrzymać dystans, jednak kolejne tygodnie, które spędza z dziewczyną, zaczynają kruszyć lód, jakim skuł swoje serce.
Czy Luna odnajdzie się w przestępczym świecie i pogodzi z informacjami, które zaczną na nią spadać?
Czy Rafael upora się z przeszłością i uwierzy w to, że ma szansę zaznać w życiu odrobiny szczęścia?

Obie pozycje znajdują się już na Legimi, są docenianymi erotykami i zyskują tytuł bestsellerów. Polecamy, jeśli jeszcze nie czytaliście!

Facebook
Twitter

Aktualności Wydawnictwa Romantycznego

najlepszeromansemafijne

Książki dostępne na Woblink

Przychodzimy dziś do Was, naszych czytelników, z dobrą wiadomością: wiele osób było zainteresowanych czytaniem (a raczej zakupem) naszych ebooków na innych platformach, niż Legimi, na

Czytaj więcej »
najlepszeromansemafijne

Zakochajcie się już dziś!

Jedna historia, dwa tomy, łącznie ponad tysiąc sto stron opowieści o kobiecie, która robi wszystko, by zmienić swoje życie i wyrwać się z toksycznego związku

Czytaj więcej »