Wydawnictwo Romantyczne

Przyspieszona premiera książki!

Za 17 kwietnia… na 3 kwietnia!

Niewielu wydawców przyspiesza terminy wydania swoich książek – ale gdy wiemy, że fani czekają, a na dodatek: że mamy już zakończone wszystkie czynności związane z pracą nad książką, postanowiliśmy wcześniej oddać powieść do drukarni. W związku z tym już w pierwszy poniedziałek kwietnia, do Waszych rąk trafi „Jak uciekłam z friendzone” – czyli jedna z najciekawszych pozycji z gatunku young adult, które ukażą się u nas w roku 2023.

Więcej informacji o książce możecie znaleźć na naszej stronie internetowej, w odpowiedniej zakładce. Przedsprzedaż wersji papierowej trwa już w księgarniach internetowych – więc zachęcamy do zamawiania.

Dobra wiadomość jest też taka, że 13 marca 2023 pozycja ta ukaże się w ebooku (pdf, mobi, epub) na platformie Legimi, gdzie będzie dostępna także w abonamencie. Mamy więc nadzieję, że niebawem będziecie w stanie zakochać się w przygodach, jakie stworzyła dla Was Sabrina Winter!

Facebook
Twitter

Aktualności Wydawnictwa Romantycznego

najlepszeromansemafijne

Książki dostępne na Woblink

Przychodzimy dziś do Was, naszych czytelników, z dobrą wiadomością: wiele osób było zainteresowanych czytaniem (a raczej zakupem) naszych ebooków na innych platformach, niż Legimi, na

Czytaj więcej »
najlepszeromansemafijne

Zakochajcie się już dziś!

Jedna historia, dwa tomy, łącznie ponad tysiąc sto stron opowieści o kobiecie, która robi wszystko, by zmienić swoje życie i wyrwać się z toksycznego związku

Czytaj więcej »