Wydawnictwo Romantyczne

Romantyczne na Targach w Warszawie!

Dopytywaliście i dopytywaliście – więc w końcu ogłaszamy wszem i wobec, iż Wydawnictwo Romantyczne pojawi się na Targach w Warszawie – tych na stadionie – czyli między 18 a 21 maja 2023 roku.

Nasze książki będą dostępne na stoisku Azymutu – 50/D18 – podrzucimy tam też mnóstwo naszych zakładek, z różnymi motywami: zarówno tych od wydawnictwa, jak i autorek.

Wisienką na torcie będzie spotkanie autorskie – w piątek, o godzinie 18, przy stoisku Azymutu: „Rozmowy Romantycznie Niekontrolowane z Dominiką Smoleń, Magdaleną Środoń oraz Marią Dudek”.

Oprócz zakładek, dobrych humorów, książek i autorek, planujemy mieć przy sobie coś jeszcze… Także mamy nadzieję, że będziecie z nami w tym dniu.

Do zobaczenia na stoisku!

Facebook
Twitter

Aktualności Wydawnictwa Romantycznego

najlepszeromansemafijne

Książki dostępne na Woblink

Przychodzimy dziś do Was, naszych czytelników, z dobrą wiadomością: wiele osób było zainteresowanych czytaniem (a raczej zakupem) naszych ebooków na innych platformach, niż Legimi, na

Czytaj więcej »
najlepszeromansemafijne

Zakochajcie się już dziś!

Jedna historia, dwa tomy, łącznie ponad tysiąc sto stron opowieści o kobiecie, która robi wszystko, by zmienić swoje życie i wyrwać się z toksycznego związku

Czytaj więcej »