Wydawnictwo Romantyczne

„Tempo di pagare” wyruszyło z drukarni do magazynu – od jutra wysyłka w księgarniach internetowych!

Powtórzmy za tytułem: „Tempo di pagare” wyruszyło z drukarni do magazynu – od jutra wysyłka w księgarniach internetowych! Kilka dni przed terminem premiery udało się wysłać książki z drukarni do magazynu centralnego, który wysyła książki do księgarni internetowych oraz stacjonarnych – w tym takich jak Empik, TaniaKsiążka czy Bonito.

Jeśli jeszcze nie macie swojego egzemplarza: koniecznie musicie zamówić!

Dodamy, że wszystkie powieści od grudnia 2022 są wydawane na kremowym papierze, w oprawie miękkiej ze skrzydełkami – przez co podnosimy Wasz komfort dotyczący czytania naszych pozycji.

Mamy nadzieję, że jeden z najgorętszych romansów mafijnych tego miesiąca niebawem dotrze do Waszych domów lub paczkomatów – i że spędzicie z tą książką bardzo przyjemne chwile.

Chociaż tej zimy nie jest chłodno, Rafael bez wątpienia rozgrzeje Wasze serca!

Facebook
Twitter

Aktualności Wydawnictwa Romantycznego

najlepszeromansemafijne

Książki dostępne na Woblink

Przychodzimy dziś do Was, naszych czytelników, z dobrą wiadomością: wiele osób było zainteresowanych czytaniem (a raczej zakupem) naszych ebooków na innych platformach, niż Legimi, na

Czytaj więcej »
najlepszeromansemafijne

Zakochajcie się już dziś!

Jedna historia, dwa tomy, łącznie ponad tysiąc sto stron opowieści o kobiecie, która robi wszystko, by zmienić swoje życie i wyrwać się z toksycznego związku

Czytaj więcej »