Wydawnictwo Romantyczne

Webinar z okazji premiery „Przekroczyć granicę”

W związku z tym, że „Przekroczyć granicę” porusza takie trudne tematy, organizujemy webinar 3 lipca a o godzinie 19, na naszym Instagramie.

Webinar będzie prowadzony przez Dominikę Smoleń –   która z wykształcenia jest psychologiem i psychodietetykiem z bogatym doświadczeniem w pracy z dziećmi od 7 roku życia, młodzieżą, osobami dorosłymi, a nawet z seniorami. 

Wiemy, że w Polsce stan zdrowia psychicznego jest tragiczny. Na NFZ często czeka się miesiącami na psychoterapię, a dostęp do psychiatry, szczególnie dziecięcego, to oczekiwanie na cud. Dlatego zdecydowałam się na organizację takiego webinaru – w oparciu o pytania zadawane wcześniej przez Was, czytelników, aby dać chociaż odrobinę wiedzy związanej z tym, abyście mogli o siebie zadbać.

Przypomnimy, że “Przekroczyć granicę” była dla Amelki terapią: więc właśnie z takim szyldem chcemy reklamować datę premiery i po to jest ten webinar – aby pokazać, że czytanie i pisanie mogą pomagać, ale chciałabym też dać inne narzędzia, które będą pomocne w chwilach kryzysu.

WASZE PYTANIA ZBIERANE BĘDĄ NA INSTAGRAMIE, NA STORY, OD 28 do 2 LIPCA!

 

Dodamy, że webinar nie zastąpi fachowej pomocy specjalisty – w rozmowie indywidualnej.

Facebook
Twitter

Aktualności Wydawnictwa Romantycznego

najlepszeromansemafijne

Książki dostępne na Woblink

Przychodzimy dziś do Was, naszych czytelników, z dobrą wiadomością: wiele osób było zainteresowanych czytaniem (a raczej zakupem) naszych ebooków na innych platformach, niż Legimi, na

Czytaj więcej »
najlepszeromansemafijne

Zakochajcie się już dziś!

Jedna historia, dwa tomy, łącznie ponad tysiąc sto stron opowieści o kobiecie, która robi wszystko, by zmienić swoje życie i wyrwać się z toksycznego związku

Czytaj więcej »