Wydawnictwo Romantyczne

Zakochajcie się już dziś!

Jedna historia, dwa tomy, łącznie ponad tysiąc sto stron opowieści o kobiecie, która robi wszystko, by zmienić swoje życie i wyrwać się z toksycznego związku oraz monotonnej codzienności!

Jeśli liczycie na powieść, w której od razu się zakochacie – i którą pożrecie wzrokiem mimo ilości stron – koniecznie musicie sięgnąć po „Wszystko będzie dobrze” – tom 1 i 2 już na Was czeka, zarówno na Legimi (w formie e-booka), jak i w formie papierowej w księgarniach internetowych oraz stacjonarnych.

Więcej informacji na temat tej historii znajdziecie zarówno na naszej stronie internetowej, w zakładce z odpowiednim tytułem, jak i na naszych social mediach – gdzie chociażby publikujemy cytaty, motywy i kod do playlisty na Spotify!

Facebook
Twitter

Aktualności Wydawnictwa Romantycznego

najlepszeromansemafijne

Książki dostępne na Woblink

Przychodzimy dziś do Was, naszych czytelników, z dobrą wiadomością: wiele osób było zainteresowanych czytaniem (a raczej zakupem) naszych ebooków na innych platformach, niż Legimi, na

Czytaj więcej »
najlepszeromansemafijne

Zakochajcie się już dziś!

Jedna historia, dwa tomy, łącznie ponad tysiąc sto stron opowieści o kobiecie, która robi wszystko, by zmienić swoje życie i wyrwać się z toksycznego związku

Czytaj więcej »