Wydawnictwo Romantyczne

Fault

fault

Zapisz się na Newsletter

Zapisując się, zezwalasz na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych w celu wysyłki wiadomości.

Dane książki

Data wydania: 24.03.2023r.
Liczba stron: 432
ISBN: 978-83-67439-14-5
Wiek czytelników: +16
Motywy:

- morderstwo
- śledztwo
- kłamstwa
- samotność
- wyścig
- dziedzictwo

Opis

Vienna Faraday walczy w swoim życiu z wieloma stereotypami. Nienawidzi szufladkowania oraz podejścia sugerującego, iż kobieta nie powinna brać się za pewne zawody. Jednak to właśnie z takimi przeciwnościami losu spotyka się stosunkowo często, gdy wyznaje ludziom, że pracuje jako detektyw policyjny. Mało tego, robi to w Chicago, w mieście, w którym panuje sztuczność oraz obłuda, a jakiekolwiek znaczenie ma wyłącznie dobra opinia, dzielona między sobą na oficjalnych bankietach.

Kiedy na horyzoncie pojawia się sprawa Masona Emanuela Fostera, osoby, która rzekomo brała udział w morderstwie, okazuje się, że nikt nie potrafi udowodnić jego winy. Szybko wychodzi na jaw, że cała historia jest znacznie bardziej zagmatwana niż się z pozoru wydawało.

Vienna na własną rękę próbuje poznać Masona, aby móc zyskać jego zaufanie. Dziewczyna podejmuje się radykalnego kroku, jakim jest trzymanie swojego wroga znacznie bliżej, niż by wypadało. Mimo to nie jest w stanie przewidzieć zjawienia się osoby, której najmniej by się spodziewała…

Sprawdź, gdzie kupić

Więcej tytułów

Zapisz się na Newsletter

Zapisując się, zezwalasz na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych w celu wysyłki wiadomości.