Wydawnictwo Romantyczne

Inspektor i Złodziejka

inspektor i złodziejka

Zapisz się na Newsletter

Zapisując się, zezwalasz na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych w celu wysyłki wiadomości.

Dane książki

Data wydania: 19.06.2023r.
Liczba stron: 762
ISBN: 978-83-67439-22-0
Wiek czytelników: +18
Motywy:

- zakazane uczucie
- trójkąt miłosny
- zemsta
- niewyjaśnione morderstwa
- demony przeszłości

Opis

Londyn, 1900 rok. Ponure zaułki East Endu i wielonarodowe, tętniące życiem Soho. Caitlin Brogan – żyjąca na przekór konwenansom złodziejka z Dublina szuka zemsty na człowieku, który zabił jej rodziców. Kiedy jednak poznaje Valentine’a Cosgrove’a, ekscentrycznego inspektora Scotland Yardu, zemsta nie wydaje się już taka prosta… Zafascynowana sekretami mężczyzny, wykorzystuje go do własnych celów, ryzykując nie tylko życie swojego kochanka, irlandzkiego rewolucjonisty, ale także własne, nieczułe dotąd serce.

Czym skończy się igranie z uczuciami inspektora dręczonego demonami z przeszłości? Czy Caitlin zdoła zapomnieć o tragicznej nocy, która zmieniła jej życie kilka miesięcy wcześniej? Nie tylko ona wie, co się wtedy wydarzyło…

W stolicy Imperium Brytyjskiego u schyłku XIX wieku narodzi się zakazane uczucie między detektywem i znienawidzonym wrogiem Fenian oraz Irlandką poza prawem, która każdego dnia odgrywa inną rolę swojego życia.

Kochasz romanse historyczne pełne tajemnic i intryg jak “Poldark” czy “Outlander”? A może preferujesz zagadki rodem z seriali “Ripper Street” lub “Alienista”? Jeśli pragniesz poznać mroczną stronę epoki, trylogia „Londyn – Dublin – Petersburg” będzie dla ciebie wymarzoną lekturą.

Londyn – Dublin – Petersburg. Trzy miasta. Dwoje bohaterów. Jedna historia.

Sprawdź, gdzie kupić

Więcej tytułów

Zapisz się na Newsletter

Zapisując się, zezwalasz na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych w celu wysyłki wiadomości.