Wydawnictwo Romantyczne

Jeden raz

jeden raz

Zapisz się na Newsletter

Zapisując się, zezwalasz na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych w celu wysyłki wiadomości.

Dane książki

Data wydania: 10.07.2023r.
Liczba stron: 276
ISBN: 978-83-67439-19-0
Wiek czytelników: +17
Motywy:

- romans z szefem
- problemy z zaufaniem
- samotna matka
- nieplanowana miłość
- szczera przyjaźń

Opis

Veronica Gathi szuka spokoju i stabilizacji, która w ostatnim czasie uległa sporemu zachwianiu. Po zdradzie męża dochodzi do wniosku, że mężczyźni przynoszą jedynie kłopoty, a ona nie zamierza już się w nie pakować. Tylko, że kiedy słyszy: „Pragniesz mnie tak samo mocno, jak ja ciebie”, zaczyna wątpić w swoje postanowienie.

Dario Rossi nie bawi się w związki, a kobiety traktuje przedmiotowo. Kolejne zbliżenie w Sylwestra traktuje jak kaprys, który w efekcie zamienia się w kilkutygodniową obsesję, ale przypadkowe odnalezienie Veroniki budzi w nim euforię, którą szybko tłumi jego dziadek. Bo jak się okazuje, to właśnie dziadek Dario na co dzień jest uwikłany w relację emocjonalną z główną bohaterką.

Veronica staje się zakazanym owocem i czymś niemożliwym do zdobycia, a chęć przedłużenia gorącego romansu, kończy się szybciej, niż Dario by się tego spodziewał…

Jeśli masz ochotę na książkę, która rozpali Twoje zmysły do czerwoności i nie pozwoli o sobie zapomnieć, koniecznie sięgnij po Jeden raz Roksany Zalewskiej! To gwarancja niesamowitych przeżyć i sporej dawki emocji!

Sprawdź, gdzie kupić

Więcej tytułów

Zapisz się na Newsletter

Zapisując się, zezwalasz na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych w celu wysyłki wiadomości.